• Hafta içi 09.00 - 19.00
 • KONYA DEVLET KARAYOLU 183-A BALGAT - ANKARA
 • 0312 583 33 33

Benim Adıma Sat

Neden GENÇLER OTO aracımı satmalı ?

 1. Anlaşmalı bankalar ve finans kuruluşları aracılığı ile aracınız daha kolay ve kısa sürede satmayı hedefleyerek cazip hale getiririz.
 2. Anlaşmalı sigorta şirketleri ile araç kriterleri uyması durumunda garanti sağlayabilir böylece sizin müşteriye satış sonrası veremeyeceğiniz bir hizmeti sağlayarak aracı daha cazip bir halde sunabiliriz.
 3. Takas konusunda nakte dönmenizi kolaylaştırarak araç bedelinin tamamını alma imkanınızı sağlarız.
 4. Kredili satış yönetimi avantajı  (%90 bu ödeme şekli ile yapılır alışverişler) sağlarız. Siz aracın satışını vermeden parayı ödemez banka, müşteri de aynı şekilde alımdan emin olarak kredisini onaylamak isteyecektir. Öyleyse birinin Garantör olmasında fayda vardır. Bu riski bankadan ödeme taahütü yazısı alarak kredi ödemesini biz onaylatır ödemeyi biz güvence altına alır tarafları koruruz.)
 5. Satış için krediyle alakalı ilişkimiz olan bir çok banka, temsilcisi olduğumuz bütün finans kuruluşlarıyla kredi sağlamak için bütün imkanları sonuna kadar zorlarız.
 6. Showroom ziyaret yeri mevcut portföyümüz, internet mesajları, telefonlar dahil olmak üzere ciddi alıcıları daha kolay ve zamanında buluruz.
 7. Müşterinin alışkanlıklarından ötürü tanıdığı yere gösterme yahut dilediği yerde bağımsız kaporta ve mekanik ekspertiz gibi talepleriyle alakalı git gel süreçlerine biz zaman harcarız.
 8. Piyasalardaki gelişmeler ile alakalı takip halinde olduğumuz için aracınız üzerinde olası gelişmeler varsa size bilgi ve tavsiyeler veririz.
 9. Meslek olarak otomobil sattığımız için Ankaranın en iddalı bu lokasyonunda daha fazla kişiye ulaşırız.
 10. Sektörede 40 Yılın verdiği güvence ve tecrübeyle müşteriyi daha kolay ikna edebiliriz.
 11. Otomobil rekabetçi fiyat ile doğru adreste, doğru ekip ve doğru hizmetle satılabilir. Bunda hemfikir olduğumuz sürece sizin için en iyi hizmeti her zaman biz veririz.

Gençler Oto Neden Aracımı Satmalı ?

Merhaba