• Hafta içi 09.00 - 19.00
  • KONYA DEVLET KARAYOLU 183-A BALGAT - ANKARA
  • 0312 583 33 33

Soru/Cevap

Gençler OTO'da faiz oranları neler ?

gencler2-logo

 

Faiz oranı avantajı cari faiz oranları ortalama %1.30 seviyelerindeyken bunun yerine %0.45 lerden başlayan faiz oranı seçenekleriyle cazip oranlar sunar müşteriye daha cazip hale getiririz.

Gençler OTO garanti çözümleri neler ?

gencler2-logo

 

Mafre sigorta ile olan anlaşmamız ile ikinci el aracınıza gerekirse garanti sağlayabilir böylece müşteriye sizin satış sonrası hizmet veremeyeceğiniz aracınızda garanti sağlayıp bu hizmet ile aracı daha cazip sunabiliriz.

Neden Gençler OTO aracımı satmalı ?

gencler2-logo

 

Araç bedelini tamamen nakte dönmek istiyorsanız Takas yapamazsınız, biz yaparak bu sebeple kaybettiğiniz yaklaşık  %80lik pazara da hitap eder daha geniş bir kitleye ulaşır daha kolay satma imkanı sağlarız.

Gençler OTO'da kredili satış yöntemi var mı ?

gencler2-logo

Kredili satış yönetimi avantajı  (%90 bu ödeme şekli ile yapılır alışverişler) sağlarız. Siz aracın satışını vermeden parayı ödemez banka, müşteri de aynı şekilde alımdan emin olarak kredisini onaylamak isteyecektir. Öyleyse birinin Garantör olmasında fayda vardır. Bu riski bankadan ödeme taahütü yazısı alarak kredi ödemesini biz onaylatır ödemeyi biz güvence altına alır tarafları koruruz.)

Gençler OTO'da kredi imkanı var mı ?

gencler2-logo

 

Satış için krediyle alakalı ilişkimiz olan bir çok banka, temsilcisi olduğumuz bütün finans kuruluşlarıyla kredi sağlamak için bütün imkanları sonuna kadar zorlarız.

Gençler OTO ile zaman kazanabilir miyim ?

gencler2-logo

Ortalama olarak oto Plaza ziyaretçileri, internet Mesajları, telefonlar vs dahil olmak üzere sektör yapısı gereği bunların ortalama %10u satışa dönecek kadar ciddi görüşmeler yapılır otomotiv işinde. Dolayısıyla %90 lık kesimle olan faydasız zaman kaybınıza ciddi müşteriye ulaşana kadar biz zaman harcarız.Müşterinin alışkanlıklarından ötürü tanıdığı yere gösterme yahut dilediği yerde bağımsız kaporta ve mekanik ekspertiz gibi talepleriyle alakalı git gel süreçlerine biz zaman harcarız.

Merhaba